Конкурс студентських есе від Kasta.ua

Встигніть взяти участь!!! Скористайтеся можливістю!

Конкурс студентських есе від Kasta.ua

Метою конкурсу є, розвиток творчого потенціалу талановитих молодих студентів, стимулювання навичок вирішення завдань в нестандартних ситуаціях.

Тема конкурсу:

Карантин і криза - виклик або нова можливість для України.
Призовий фонд:

16 тисяч гривень за перше місце, сума ділиться в пропорції 50/50 між автором роботи-переможниці і його куратором.

14 тисяч гривень за друге місце, сума ділиться в пропорції 50/50 між автором роботи-переможниці і його куратором.

10 тисяч гривень за перше місце, сума ділиться в пропорції 50/50 між автором роботи-переможниці і його куратором.

Критерії оцінювання:

Відповідність есе тематиці конкурсу;

Логічність авторського тексту;

Загальна гуманітарна ерудиція;

Навик організації академічного тексту, зв'язність, системність, послідовність викладу, культура письма;

Грамотність

Нестандартний підхід до питання (think outside the box)

Інноваційність запропонованих рішень

В рамках цього конкурсу відбираються тільки три конкурсні роботи. Роботи переможців будуть опубліковані на сторінці kasta-students.com.ua

Для участі в конкурсі студент повинен вибрати собі куратора серед викладачів ВНЗ. Робота подається тільки студентами, які працюють спільно з куратором.

Студент може подавати тільки одну заявку. Викладач / куратор від вузу може курирувати до 7 студентів.

Ознайомитися з правилами проведення конкурсу можна за посиланням https://kasta-students.com.ua/

Викладачі та студенти Політеху, що виявили бажання взяти участь у конкурсі есе вчасно повідомляють про це заступника директора з виховної роботи Бібік Юлію Володимирівну.