PDFДрук

КЛАСИЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СУМСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ (м.Конотоп)

У відповідності до наказу МОН України №606 від 07.05.2020р.  Політехнічний технікум Конотопського інституту Сумського державного університету  перейменовано на Класичний фаховий коледж Сумського державного університету .

Змінивши назву,  заклад збереже високу якість освіти,  традиції організації освітнього процесу, помноживши їх на інноваційність  підходів функціонування коледжу. Орієнтуючись на класичні методи навчання та стриману практичність проведення навчальних занять, у закладі вдається створювати середовище, сприятливе для формування успішної особистості студента та конкурентоспроможного  фахівця. Втілення елегантності і простоти у стиль життя політехівців лише сприяло підвищенню іміджу закладу в сучасному епатажному, переповненому викликами сьогоденні.
Класичний – значить перевірений часом. У 2020р. закладу   виповнюється 130 років від дня заснування.


Класичний – значить такий, що має   національний відбиток. Наша діяльність визнана на державному рівні.  Трудовий колектив Політехнічного технікуму КІСумДУ у 2015р.  за вагомий внесок у розвиток вітчизняної освіти, впровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес, значні успіхи в підготовці висококваліфікованих фахівців   нагороджено Грамотою Верховної Ради України та медаллю до неї  за заслуги перед Українським народом.
 Класичний – значить багатопрофільний: будівництво та цивільна інженерія, менеджмент, галузеве машинобудування, електроніка, комп’ютерна інженерія, геодезія та землеустрій,  професійна освіта, фізична культура і спорт.
Класичний –це ознака респектабельності, конкурентоспроможності, визнання, фінансової стабільності, постійного наукового пошуку, впевненості у майбутньому.
 Політех з його традиціями щемом відлунює у наших серцях. Збереження вірності цим дороговказам – міцне підґрунтя для функціонування новоназваного закладу.
КФК СумДУ –  потужний освітній бастіон регіону!