У коледжі обговорили нагальні питання надання якісної освіти в умовах карантину

Діалог адміністрації закладу з членами адмінради відбувся 15 червня у щойно відремонтованому кабінеті. Говорили, здебільшого про подолання перешкод, в які ставлять учасників учбового процесу карантинні заходи, та про шляхи їх подолання. Це й дистанційне написання пробного ЗНО, й проведення екзаменів. Торкнулися й теми організації освітнього процесу з початком нового навчального року. Адже, згідно з рішенням Міністерства освіти України, з вересня частину учбового матеріалу студенти будуть отримувати дистанційно.

Цьогоріч Класичному фаховому коледжу виповнюється 130 років. Тож, учасники наради торкнулися й такої теми, як в умовах карантину все ж таки спробувати зробити так, аби ювілей відчули всі, хто є чи був дотичний до навчання та роботи в коледжі: студенти, випускники, педагогічний колектив та його ветерани тощо.