PDFДрук

У мерії до Дня молоді відзначили трьох студенток коледжу

З 1-го по 15 червня в місті проводився конкурс «Молодіжні досягнення», започаткований міським відділом у справах молоді та спорту. У цей період на розсуд конкурсної експертної комісії учбові заклади міста, а також пересічні мешканці подавали кандидатури юних талантів віком від 14 до 35 років у одній із трьох запропонованих галузей: «Волонтерська діяльність», «Культурна діяльність», Спорт».
За підсумками конкурсу ІІ місце в номінації «Волонтерська діяльність» отримала студентка Класичного фахового коледжу, цьогорічна випускниця Вероніка Гудзь. Дівчина успішно навчається на спеціальності «Виробництво електронних та електричних засобів автоматизації», є старостою групи та головою студентської профспілки, бере активну участь у художній самодіяльності закладу. Волонтерською діяльністю займається з 2017 року – в стінах коледжу та поза його межами, є постійною учасницею клубу «Соціальне волонтерство», постійно бере участь у проведенні благодійних акцій та різних соціально значущих проєктів.
ІІ сходинку в номінації «Культурна діяльність» посіла наша студентка Карина Шабан. Студентка навчається на ІІ курсі спеціальності «Землевпорядкування». Дівчина має вокальний талант, виступає на сцені в різних жанрах: соло, дует, тріо, ансамбль. Є учасницею вокальної студії «Елегія» Класичного фахового коледжу СумДУ. Постійно бере участь у святкових, благодійних концертах: до Дня студента, Дня закоханих; Свята вишиванки, Новорічних святах; а також у конкурсах, фестивалях та концертах міського та обласного рівнів.
Анна Круподьор стала третьою у номінації «Спорт». Дівчина навчається на ІІІ курсі коледжу, опановує спеціальність менеджера. Є членкинею молодіжної організації «Воїн», займається у секції «Карате», має низку перемог у спортивних змаганнях місцевого та Всеукраїнського рівнів. Студентка також відточує свою акторську майстерність у театральному гуртку Класичного фахового коледжу.
Вітаємо дівчат з перемогою у номінаціях та бажаємо не зупинятися на досягнутому, продовжувати сходження вгору в обраних ними напрямках і обов’язково реалізувати усі свої поставлені цілі! Радіємо разом з вами! Пишаємося! Вітаємо з Днем молоді!