PDFДрук

ВІТАЄМО!!!

З нагоди Дня молоді студента КФК СумДУ Максима Тарана та викладачку Анну Данилову відзначили у виконавчому комітеті Конотопської міської ради.

Другокурсник Максим Таран є відмінником навчання, вивчає менеджмент на спеціалізації «Організація виробництва». За вагомі успіхи протягом цього навчального року отримував стипендію голови Сумської обласної державної адміністрації, є переможцем предметних олімпіад різного рівня, активний учасник гуртків та клубів закладу. Бере активну участь у волонтерському русі, є членом гуртка «Соціальне волонтерство», відвідує театральний гурток. Наполегливий та обдарований.

Анна Данилова – молода, прогресивна викладачка іноземної мови та іноземної мови за професійним спрямуванням, голова циклової комісії іноземної мови. У коледжі працює 9 років. Анна очолює гурток «Школа англійської мови «LinguaCat» в рамках проекту «Коло друзів» Благодійного фонду «Відень» та Класичного фахового коледжу СумДУ. "LinguaCat" вивчають англійську ті, хто бажає опанувати її «з нуля» на заняттях групи «Elementary», та розвивають навички спілкування студенти середнього рівня в групі «Intermediate». Анна активно співпрацює з Корпусом Миру США в Україні за програмою «Викладання англійської мови як іноземної». Завдяки цій програмі брала участь у партнерському викладанні англійської мови для студентів закладу разом з волонтером Корпусу Миру Кристаленою Роуз Герман.

Анна Данилова розробила та успішно захистила культурно-освітній проект інтелектуального самовдосконалення молоді м. Конотоп «Summertime English School», який став переможцем та буде профінансований Виконавчим комітетом Конотопської міської ради у 2020 році.

Вітаємо Максима Тарана та Анну Данилову з Днем молоді та бажаємо зберегти свій величезний потенціал і надалі, залишатися такими ж енергійними та цілеспрямованими, не втратити молодечий запал і завжди тримати руку на пульсі самовдосконалення та розвитку.