МАРАФОН ВІТАНЬ «ВИПУСК – 2020» IV день

Ми продовжуємо відеомарафон з нагоди випуску-2020. Сьогодні до своїх студентів, які з дня на день отримають дипломи, звертаються їхні наставники – ті, хто всі ці чотири роки йшли поруч, навчали, дисциплінували, допомагали на складних ділянках учбового шляху. А ще – вірили в їхні можливості й знали, що вони подолають будь-які труднощі.Свої найкращі побажання висловлюють і завідувачі відділень та голови циклових комісій.

Шановні випускники! Вам довелося здобувати професійну освіту в непростий для країни час. Віримо, що професія, якої ви навчилися в рідному коледжі, допоможе вам у житті, а здобуті вами навички ніколи не залишать вас без заробітку. Відсьогодні ви йдете у великий світ, тож дбайте про свою професійну гідність. І пам’ятайте: ваша праця буде приємною й корисною, коли буде узгодженою з ритмами вашого серця й душі.

Кожен з вас – унікальний і неповторний. І ми раді, що ви були нашими студентами. Приймайте вітання від педагогів і знайте: ви назавжди залишитесь у наших серцях!

У добру путь!

Відеопривітання від працівників відділення «Будівництво будівель і споруд та землевпорядкування»

Відеопривітання від працівників відділення«Будівництво залізниць та автошляхів»

Відеопривітання від працівників відділення «Комп’ютерні та електронні технології