Без репетиторів і приватних уроків: де молодь може безкоштовно та цікаво вивчати англійську?

Школа англійської мови «LinguaCat» функціонує на базі Конотопського Класичного фахового коледжу та фінансується коштом благодійного фонду «Відень». Тут вивчають англійську ті, хто бажає опанувати її «з нуля» на заняттях групи «Elementary», та розвивають навички спілкування студенти середнього рівня в групі «Intermediate».

Школа англійської мови «LinguaCat» на базі коледжу працює з вересня 2016 року. Керівник гуртка – Данилова Анна Анатоліївна - викладач Класичного фахового коледжу СумДУ.

Мета діяльності гуртка полягає у знайомстві студентів із захоплюючим світом англійської мови, культури та традицій англомовних країн, формуванні базових та середнього рівня мовленнєвих знань та навичок, знятті основних психологічних та соціокультурних бар’єрів спілкування англійською мовою.

Тому завданням діяльності даного об’єднання є:

– мотивувати студентство та молодь до необхідності вивчення англійської мови як невід’ємної складової життя сучасної освіченої людини;

– вчити долати страх перед початком вивчення зовсім іншої мови, прийняття чужої культури та світогляду;

– створювати дружню атмосферу, яка б не нагадувала класичний урок та дарувала максимальний комфорт студентам і бажання сприймати нову інформацію, вчитись «по-новому»;

– розвивати всі чотири мовленнєві компетенції (читання, письмо, говоріння та аудіювання) в комплексі – нерозривному процесі живого спілкування;

– стимулювати розвиток усного мовлення студентів шляхом створення та розігрування побутових ситуацій та часткового занурення в англомовне суспільство (використання прийомів та методів комунікативного підходу);

– активізувати пізнавальну діяльність молоді, використовуючи англійську як інструмент пошуку необхідної інформації та репродукції власних міркувань;

– залучати студентів до світу літературної англійської мови. Культивувати любов до читання та відродження традицій позакласного читання. Розвивати вміння мислити та аналізувати шляхом залучення до бесіди у форматі дискусійного клубу;

– пропагувати необхідність вивчення англійської мови для якісного культурного, навчального та професійного життя сучасного студента.

Зустріч учасників кожної групи відбувається двічі на тиждень з початку вересня до кінця червня. Заняття тривають 80 хвилин і проходять як у класичній урочній формі, так і нестандартній: змагання, дискусійні чаювання, клуб читача, ігрові вечори, пікніки. Завдяки мультимедійному оснащенню приміщення, в якому відбуваються зібрання, учасники можуть також влаштовувати спільні кіноперегляди, розширювати способи сприйняття нової інформації (презентації, граматичні та лексичні відеоуроки тощо). Базовим навчальним комплексом для занять є курс підручників Solutions, Oxford University Press.

На сьогоднішній день робота клубу є вкрай важливою, оскільки це єдине у Конотопі подібного роду об'єднання для тих, хто бажає займатися саморозвитком і самоосвітою без необхідності оплачувати заняття. Школа англійської мови «LinguaCat» дозволяє молоді покращити рівень володіння англійською для успішного працевлаштування в майбутньому без оплати роботи репетиторів і приватних шкіл. Це місце, де можна цікаво й з користю провести дозвілля, знайти однодумців, поділитися власними ідеями, подискутувати, розкрити в собі таланти, побороти страх спілкування англійською. Важливою складовою занять клубу є підготовка до всеукраїнського іспиту з англійської мови (ЗНО).

Ми впевнені у своїх силах та разом ідемо до здійснення своїх мрій!

Потурбуйся про власне майбутнє вже сьогодні, вчи англійську з нами! Наша адреса: 41600 м. Конотоп, вул. Садова, 39. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . Ми у соцмережах: https://www.facebook.com/PolitechKonotop/, https://www.instagram.com/kfk_sumdu/?hl=uk.