Для студентів-автодорожників обладали кабінет спецдисциплін

Наявні в кабінеті стенди з наочністю демонструють зразки регулювання дорожнього руху: знаки, види розміток, дорожнього обладнання, сигналів регулювання тощо. Це стане в нагоді під час вивчення спецдисциплін студентами, які навчаються в коледжі за освітньою програмою: «Будівництво, експлуатація та ремонт автомобільних доріг і аеродромів».

За словами очільниці Класичного фахового кледжу СумДУ Тетяни ГРЕБЕНИК, у недалекому майбутньому на базі навчального закладу планується відкрити ще й автошколу, тож даний кабінет є першим кроком до формування її матеріально-технічної бази. «Поки що говорити про це зарано. Але плани такі є й наразі триває підготовка до отримання ліцензії на цей вид діяльності» - зазначає директорка.