Студенти коледжу визначилися з делегатами, які долучаться до виборів директора навчального закладу

2 вересня в актовій залі Класичного фахового коледжу СумДУ відбулась студентська конференція. На порядку денному стояло питання делегування представників від студентської молоді до складу учасників загальних зборів трудового колективу, які відбудуться за декілька днів. На них коледжанська спільнота висуватиме кандидатів на посаду очільника КФК. Наразі заклад очолює Тетяна Гребеник. Проте за процедурою раз на п’ять років відбуваються перевибори, тож у вересні 2020-го саме настав той час.

Більшістю голосів студенти прийняли рішення про делегування на збори 11 своїх представників. До їх числа увійшли члени студпарламенту та студентської профспілкової організації.