У коледжі відбулися вибори директора

4 вересня 2020р. члени трудового колективу Класичного фахового коледжу СумДУ долучилися до процедури обрання директора закладу освіти. Більшістю голосів (94,4%) була підтримана кандидатура Тетяни Вікторівни Гребеник, кандидата педагогічних наук, доцента, яка очолює навчальний заклад з 2007 року. За час її директорства заклад, його педагогічний і студентський колективи посідали кращі місця та отримували гідні звання за результатами своєї діяльності. Трудовий колектив ЗВО нагороджено Грамотою та медаллю Верховної Ради України за заслуги перед Українським народом.

Понад 800 студентів, 15 ліцензованих освітніх програм: будівництво залізниць, автошляхів, будівель та споруд; комп’ютерна інженерія; землевпорядкування; менеджмент; металообробка; професійна освіта; фізична культура та спорт; можливість отримати диплом фахового молодшого бакалавра (фахова передвища освіта) та диплом молодшого бакалавра (початковий рівень вищої освіти); денна та заочна форма навчання. 42 з 74 викладачів мають вищу категорією, у тому числі 12 мають педагогічне (вчене) звання або науковий ступінь. Нині в закладі працює 7 штатних кандидатів наук; з 2012 року проводиться науково – практична конференція «Транспортна система: історія та сьогодення, перспективи розвитку»; викладачі друкуються в різних наукових та фахових виданнях, мають публікації в акордонних наукових журналах.

Системна позанавчальна робота забезпечує сприятливе середовище для формування активного громадянина, конкурентоспроможного фахівця, молодіжного лідера, майбутнього управлінця.

Багаторічна співпраця з благодійним фондом «Відень» дає можливість студентам та представникам міської молоді безкоштовно відвідувати гуртки за інтересами: з вивчення англійської мови, соціального волонтерства, аеробіки, вокалу, створення поробок своїми руками, дискусійного клубу.

Минулого року заклад розпочав співпрацю з Корпусом Миру - в коледжі працювала волонтерка з Америки.

Окрім профільної, навчальної та позанавчальної роботи, Класичний фаховий коледж провадить ще й господарську діяльність: у приміщеннях та кабінетах здійснюються ремонти; відкриваються нові майстерні, оновлюється комп’ютерна техніка тощо.

"Усе це та багато іншого – результат колективних зусиль усіх працівників закладу», - зазначила у своєму виступі Тетяна Гребеник. Вона подякувала коледжанам за новий кредит довіри, поділилася планами на майбутнє та висловила сподівання, що наступні п’ять років будуть плідними завдяки спільній ініціативі та відповідальності членів колективу.