PDFДрук

Перезавантаження студпарламенту: у коледжі обрано нового Президента

З початку нового навчального року у Класичному фаховому коледжі вже відбулися два етапи виборів: директора закладу та студентської профспілки. Втретє своє волевиявлення студенти продемонстрували в середу, 9 вересня, коли шляхом голосування обрали Президента та новий склад студпарламенту. Новообраною очільницею студентського самоврядування стала третьокурсниця Валерія Шешеня. У складі її команди: Валерія Фесенко, Вікторія Саніна, Анжеліка Проценко, Карина Пономарьова, Інна Коновал, Дмитро Домащенко, Катерина Корнієнко, Марина Шобей, Альона Реп’ях, Денис Митрохін та Карина Шабан.

Окремо хочеться відзначити роботу членів студентської виборчої комісії, які взялися за таку відповідальну справу і достойно з нею впоралися!
Нагадаємо, студентське самоврядування коледжу виконує посередницькі функції між студентами та адміністрацією закладу. Його діяльність спрямована на підвищення соціальної та громадської активності у студентському середовищі, ініціативності та відповідальності за доручені справи, стимулювання до покращення навчання та спортивної діяльності, а також сприяння гармонійному розвитку особистості студентів, набуття ними якостей та навичок лідера, організатора, керівника. Органом студентського самоврядування у КФК СумДУ є Парламент Молодіжної спілки студентів.
Вітаємо лідерів виборчих перегонів цього тижня! Бажаємо наснаги та результативної роботи! Все буде – КФК!