PDFДрук

У мешканців гуртожитку – нова студрада

На початку вересня відбулось засідання студентської ради гуртожитку. На ньому учасники підвели підсумки роботи за минулий навчальний рік, обрали новий склад студради. Членство в раді отримали: В'ячеслав Вовк, Євген Бреус (відповідальні за спортивний сектор), Сергій Федченко, Олена Кухар (редколегія), Влад Стєпєрєв, Микола Ціко (відповідальні за культмасову роботу), Яна Наливайко, Ліза Назаренко, Владислав та Богдан Голобородьки, Юлія Левченко (відповідальні за побутовий сектор). Очолив студентську раду Ілля Ахтирко, його заступниками обрані Дмитро Жук та Євгенія Кропивна, секретарем - Юлія Левченко.

За своїми функціональними обов’язками студентська рада гуртожитку організовує життєдіяльність та дозвілля мешканців гуртожитку: контролює виконання обов’язків черговими, ознайомлює з наказами та розпорядженнями адміністрації, захищає права та інтереси мешканців, здійснює контроль за дотриманням дисципліни, сприяє навчальній та творчій діяльності мешканців, ініціює створення різноманітних гуртків, об’єднань, клубів за інтересами.

Вітаємо новообрану раду студентів і бажаємо сповнених приємними клопотами буднів, цікавого дозвілля й успішного навчання, а ще – затишку в оселях та гармонії в душі!