Першокурсникам коледжу презентували роботу гуртків навчального закладу

У КФК СумДУ діє ряд гуртків за інтересами. Робота переважної більшості з них здійснюється за співпраці з благодійним фондом «Відень». А відтак молодь, яка навчається в коледжі, може цікаво і корисно проводити своє дозвілля після пар.

Для любителів англійської мови працює гурток “LINGUA CAT”, для бажаючих створювати вироби своїми руками - об’єднання за інтересами «MADE IN UKRAINE». Працюють клуби вокально-інструментальної гри, хореографії, аеробіки, соціального волонтерства. Діють арт-обєднання «Фотостудія», театральна студія, дискусійний клуб «ПОГЛЯД», вокальна студія «Елегія».

Керівники кожного з гуртків ознайомили першокурсників з особливостями об’єднань за інтересами, проінформували про графік їх роботи та запросили долучатися до хобі-спільнот.