Молодь, яка прагне змінити світ на краще

17 вересня 2020 року в Класичному фаховому коледжі СумДУ відбулась перша зустріч учасників клубу «Соціальне волонтерство» ( БФ «Відень» та КФК СумДУ) зі студентами нового набору, які виявили бажання поповнити ряди волонтерів.

Знайомство пройшло конструктивно, динамічно, весело. Виконання різноманітних вправ та участь в іграх допомогли розкрити знання молоді про діяльність клубу «Соціальне волонтерство». А також краще пізнати постійних членів клубу та, відповідно, представити та показати себе.

Активні, ініціативні, позитивні та креативні – такими є нові учасники об’єднання «Соціальне волонтерство». Тож вітаємо їх у нашій волонтерській родині! Тепер тільки вперед - більше добрих справ та нових звершень у громадській діяльності закладу та міста.