Шановні студенти, викладачі, співробітники!

alt

30 вересня - Всеукраїнський день бібіліотек. З нагоди ювілею – 130-річчя навчального закладу та дня народження бібліотеки - звертаємось до всіх, кому не байдужа доля науки, освіти та культури. Подаруйте нове життя вашим зібранням!

Якщо ви маєте у домашній бібліотеці актуальну, інформаційно цінну для освітнього процесу літературу: підручники (останні три роки), довідники, художню літературу (найкращі світові бестселери), книги іноземними мовами, альбоми, електронні видання для візуалізації освітнього процесу, ви можете принести їх до бібліотеки, де вони знайдуть свого вдячного читача.

Подаровані вами видання стануть у нагоды студентам та викладачам нашого навчального закладу.

Ми вдячні тим, хто подарував бібліотеці свої книги, і будемо раді кожному хто принесе нові видання.