PDFДрук

Презентація осередку ПластКонотоп

24 вересня в музеї історії навчального закладу відбулася презентаційна зустріч «Про Пласт» для представників студентського самоврядування.
Пласт є найбільшою громадською молодіжною організацією України, він об’єднує понад 9 тисяч пластунів різного віку. На сьогодні 118 осередків Пласту діє у 23 областях України, а також у 8 країнах світу серед української діаспори. Сьогодні Пласт упевнено крокує на схід України, і віднедавна новостворений осередок цієї найчисельнішої молодіжної скаутської організації створено в Конотопі.
Чого навчаються в Пласті? У якому віці можна долучитися до Пласту? Як це зробити? Що дає Пласт? Що у Пласті роблять діти? молодь? дорослі? Чим живе Пласт сьогодні? Чи не потонув Пласт під хвилею коронавірусу та його економічних наслідків? Про все це, а головне - про ідейні засади, цінності, традиції Пласту представникам студентської молоді розповіли на зустрічі пластовий сеньор, виховник гуртка хлопців-новаків Ігор Шемяков та офіційний представник пластового осередку в Конотопі, виховниця гуртка дівчат-юначок, викладач нашого закладу Тетяна Радько. У презентації взяли участь викладачі коледжу Наталія Тринитко і Володимир Очкасов, які є виховниками юнацтва і саме зараз здійснюють набір до пластових юнацьких гуртків.
Понад 100 років Пласт успішно виховує українську молодь, допомагає їй самоідентифікуватися. Саме тут зростають лідери і патріоти. Саме тут змалечку вчаться бути щасливими й успішними людьми, свідомими й відповідальними громадянами своєї рідної країни.
Будучи неполітичним і позаконфесійним, Пласт сприяє всебічному патріотичному вихованню молоді на засадах християнської моралі для підготовки провідників суспільства. “Якби хоч 1% українців пройшли крізь Пласт, цю державу було б не впізнати”, - стверджував відомий далеко за межами України професор Богдан Гаврилишин, натхненник створення Давоського економічного форуму.
Якщо вам імпонує творити позитивні зміни у своєму навчальному закладі, місті, громаді, суспільстві, приєднуйтеся до Пласту, долучайтеся до розвитку свідомого середовища в Конотопі! Підтримуйте Пласт — підтримуйте розвиток успішної України!