PDFДрук

ВІТАЄМО!

30 вересня в Україні відзначається День бібліотек. Вітаємо всіх, хто присвятив своє життя служінню книзі, хто робить вагомий внесок у розвиток інтелектуального потенціалу підростаючого покоління та людства в цілому.
У цей день є особлива нагода подякувати бібліотекарям за кропітку працю та благородну місію: виховувати грамотного читача, вчити його орієнтуватися в потоці інформації, уміло користуватися ресурсами та послугами бібліотеки.
В епоху розвитку інформаційних технологій практично будь-яку книгу можна завантажити та скачати з Інтернету. Але хіба можна порівняти це з особливою, «книжковою» атмосферою бібліотек, яка об’єднує однодумців! До того ж функції сучасної бібліотеки з кожним днем стають дедалі ширшими: в них відкривається електронні ресурси, проводяться виставки, конференції, брифінги та творчі вечори.
Тож, шановні бібліотекарі, з нагоди професійного свята прийміть найщиріші вітання та побажання добра, міцного здоров’я, відчуття впевненості у необхідності своєї справи. Щастя, добробуту, оптимізму і вдячних читачів!