PDFДрук

Екскурсії до музею


У нашому навчальному закладі є особливе місце, де плин часу ніби уповільнюється… Тут завжди - особлива тиша, яку порушують лише галасливі студенти-новачки або інші відвідувачі, що приходять сюди групами й поодинці… Це музей його історії, де панує її величність Пам’ять… Саме тут перетинаються спогади й сучасність, минуле й майбутнє…

І цей рік для нашого музею, як і для навчального закладу, теж ювілейний! Відкриття музею відбулося в рамках відзначення 120-річчя навчального закладу 8 жовтня 2010 року. Уже 10 років поспіль наш музей радо та гостинно зустрічає своїх відвідувачів, проводить просвітницькі зустрічі з видатними земляками і представниками волонтерської спільноти, презентації сучасних українських письменників, поетів, художників, істориків, громадських діячів.

І вересень цього року не став виключенням, і карантин не став перепоною для проведення екскурсій (із дотриманням усіх карантинних вимог). Протягом місяця відбулися екскурсії для здобувачів освіти нового набору: груп 122ск і 123ск відділення «Обслуговування та ремонт залізничних колій» та груп 222ск і 223ск відділення «Будівництво та цивільна інженерія». У ході екскурсії студенти дізналися про будівництво залізниці та відкриття залізничного руху в Конотопі в ХІХ ст., про історію, основні етапи становлення, розвитку, реформування, традиції навчального закладу, про його шлях на освітянській ниві довжиною в 130 років.

У переддень ювілейних дат хочеться щиро подякувати всім без виключення людям, хто дав нашому музею «нове життя», і всім, хто протягом цих десяти років співпрацював із нами, поповнював новими експонатами музейну колекцію, допомагав досліджувати "білі плями" нашої історії, відвідував наші заходи, хто підтримував наші ініціативи та допомагав утілювати в життя нові плани і проєкти.