PDFДрук

Відеопривітання до 130-и річчя

Сьогодні наш заклад функціонує в складі Сумського державного університету. Тут здобувають професійну освіту понад 800 студентів на денній та заочній формах навчання. Майже половина щорічних випускників після закінчення технікуму продовжує навчання в провідних навчальних закладах України.
Надання якісної освіти не можливе без високопрофесійних педагогів. Наразі в КФК СумДУ працюють сімдесят педагогічних працівників, шість із яких є кандидатами наук, сорок викладачів - вищої категорії, троє працівників мають звання «Відмінник освіти України».
За вагомий внесок у розвиток вітчизняної освіти, впровадження інноваційних технологій в освітній процес, значні успіхи в підготовці висококваліфікованих фахівців колектив КФК СумДУ нагороджено Грамотою Верховної Ради України та медаллю «За заслуги перед українським народом».
Славетний ювілей КФК СумДУ зустрічає в умовах карантину. Але яке ж свято без привітань? Їх надійшло на нашу адресу дуже багато. Щиро вдячні кожному, хто цінує, пам’ятає, надає високу оцінку нашій роботі! Пропонуємо вашій увазі цикл відеопривітань від партнерів та друзів коледжу, колег-освітян, випускників, які в різні роки були студентськими лідерами, а також тих, для кого навчання в коледжі стало сходинкою до професійного зростання і сьогодні вони обіймають високі посади в провідних галузях народного господарства.

Колектив Класичного фахового коледжу СумДУ вітають випускники - фахівці провідних галузей

Колектив Класичного фахового коледжу СумДУ вітає студентський парламен

Колектив Класичного фахового коледжу СумДУ вітають випускники - студентські лідери

Колектив Класичного фахового коледжу Сумського державного університету вітають колеги-освітяни

Вітання з нагоди ювілею від Конотопського інституту Сумського державного університету

Колектив Класичного фахового коледжу Сумського державного університету вітають партнери