Директорка та викладачка КФК СумДУ отримали вищу міністерську нагороду

З нагоди 130-річчя Класичного фахового коледжу СумДУ його очільниця Тетяна ГРЕБЕНИК та викладачка Ірина МЕЛЬНИЧЕНКО нагороджені нагрудними знаками МОН України «Відмінник освіти». Дана нагорода вручається освітянам, які досягли значних успіхів на педагогічній ниві та мають стаж у цій галузі понад 10 років.

Так,Тетяна Гребеник є кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри економіки і управління Конотопського інституту СумДУ. У кошику її освітянських нагород: почесна відзнака відділу освіти міської ради «Феліца», грамоти Конотопської міської ради, відділу освіти КМР та голови обласної адміністрації, обласного управління освіти і науки, Міністерства освіти України. Тетяна Гребеник має 27-річний педагогічний стаж, 20 з яких вона працює в очолюваному нею освітньому закладі передвищої освіти. Як керівник - досвідчена, ініціативна, мудра у прийнятті управлінських рішень, є здібним адміністратором та організатором, створила творчий колектив, продуктивний мікроклімат, сформувала команду однодумців. Колектив Класичного фахового коледжу СумДУ під керівництвом Тетяни Гребеник нагороджено дипломами та подяками різного рівня.

Викладачка Ірина МЕЛЬНИЧЕНКО на педагогічній ниві працює 34 роки, і всі - в рідному Класичному фаховому коледжі.
Має вищу кваліфікаційну категорію та педагогічне звання «викладач-методист». Вона є високопрофесійним фахівцем із спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія», володіє широким спектром стратегії навчання, має власну методику, досконало володіє ефективними формами та методами навчання.

Мельниченко І.В бере активну участь у науково-методичних конференціях, вебінарах, Інтернет-форумах з метою поширення власного педагогічного досвіду.

Протягом багатьох років викладачка. очолювала циклову комісію, опікуючись організацією та проведенням тижнів спеціальності, намагаючись урізноманітнити зміст заходів у вигляді конференцій, брейн-рингів, змістовних виховних годин про сучасні технології будівництва автодоріг, зустрічей з професіоналами даної галузі.

Вітаємо колег з почесною нагородою і бажаємо не зупинятися на досягнутому, продовжувати власне самовдосконалення та завжди бути прикладом для колег. Натхнення вам, шановні, високої працездатності й нових здобутків!