Відбулося чергове засідання методичного об’єднання класних керівників

Під час онлайн-зустрічі 12.11.2020 року учасники обговорили тему «Організація виховної роботи в умовах дистанційного навчання».

Запрошений на засідання, заступник директора з НР Рязанцев В.В., ознайомив з перебігом освітнього процесу у коледжі під час дистанційного навчання, надав рекомендації щодо організації конструктивної співпраці класних керівників з викладачами, батьками та адміністрацією у питанны виконання студентами навчальних планів.

Заступник директора з ВР Бібік Ю.В ознайомила присутніх зі станом готовності коледжу до відзначення Дня студента у дистанційному форматі.

Сьогодення ставить перед педагогами серйозні виклики. Тому нам, освітянам, необхідно щоденно самовдосконалюватися, оволодівати новими технологіями, формами і методами роботи задля успішного майбутнього наших вихованців та свого професійного зростання.