PDFДрук

Вітаємо переможців конкурсу «Кращий студент Конотопа-2020»


У нашому місті він проводиться другий рік поспіль з ініціативи виконавчого комітету та відділу міської ради у справах молоді і спорту.

Цьогоріч студенти нашого коледжу здобули перемогу у трьох із шести номінацій. Так, кращим професійним спортсменом визнаний Олександр ЦИБУЛЬКО (231 група), спортсменом-аматором – Дмитро БАТЮК, а кращим студентом-науковцем - Даніл ТУМАНОВ (731 група).

Які ж здобутки мають наші переможці? Професійний спортсмен Олександр Цибулько має титул Чемпіона України з греко-римської боротьби та майстра спорту. Неодноразово перемагав у спортивних змаганнях на території України та змаганнях міжнародного рівня. Зокрема, посів перше місце в турнірі, що проводився в м. Одеса у лютому цього року, та 2 місце в ХХІ Міжнародному турнірі з греко-римської боротьби пам’яті М.І.Токаря.

Дмитро Батюк – спортсмен-аматор, багаторазовий чемпіон м. Конотоп з настільного тенісу у командному та особистому заліку серед закладів освіти, чемпіон області з цього ж виду спорту у командному заліку, відмінник навчання, волонтер.

Даніл Туманов – є постійним учасником наукових студентських конференцій України. Має золотий сертифікат учасника Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч», нагороджений грамотами за зайняте 3 місце у І етапі Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів ІІ курсу та за зайняте 1 місце у такій же олімпіаді з англійської мови тощо.

Хочеться окремо відзначити й тих студентів КФК СумДУ, які були представлені на решту номінацій конкурсу «Кращий студент Конотопа-2020», але за оцінками журі не набрали необхідної кількості балів. Всі вони – обдаровані, талановиті особистості, зірки нашого закладу, якими ми пишаємось і яких завжди підтримуємо. Серед них: наша незамінна й харизматична вокаліста Карина Шабан; постійна учасниця хореографічного колективу «ARTEZ», зірка сцени Вікторія Затула; активна й небайдужа волонтерка, активістка, організаторка та учасниця різноманітних благодійних заходів Анастасія Бондар; незмінний ведучий з колоритною харизмою, відмінний декламатор та організатор мистецьких заходів у гуртожитку Дмитро Домащенко; громадська активістка, членкиня студентської профспілки та громадської ініціативи «Я – волонтер», актриса театрального гуртка коледжу, пластунка, постійна учасниця заходів патріотичного спрямування Руслана Ковалішина; Президентка Молодіжної спілки студентів КФКСумДУ, волонтерка, громадська активістка та спортсменка Валерія Шешеня.

З нагоди Дня студента вітаємо всіх номінантів конкурсу, незалежно від того, перемогли вони в ньому чи ні, зі святом! Добра вам і безхмарних горизонтів, наші дорогі! Нехай кожна ваша ініціатива буде результативною, нових досягнень, молодечої енергії та міцного козацького здоров’я!

На фото: нагородження та інтерв'ю з одним із переможців конкурсу Данілом Тумановим.