Студент коледжу виборов звання кращого скейтбордиста в конкурсі вуличних видів спорту

Даний конкурс проводили фахівці відділу міської ради у справах молоді та спорту. Переможці визначалися у чотирьох номінаціях: «Самокат» (професіонали) та «Самокат» (аматори), велосипедний мотокрос (ВМХ) та «Скейт». В останній з перерахованих номінацій перемогу отримав студент 631 групи Класичного фахового коледжу СумДУ Дмитро Заяць. Даним видом спорту юнак захоплюється 1,5 роки. Вперше на скейт став у 7 років, але тоді це йому не дуже сподобалось. Свою майстерність відточує регулярно в міському парку відпочинку "Юність" з друзями. Заняття скейтбордингом не заважають Дмитру добре навчатися.

Вітаємо юнака та бажаємо нескінченних шляхів для розвитку, досягнення омріяних результатів, впевненості у власних силах, балансу помилок і успіхів, вміння виносити досвід з найнеприємніших ситуацій і втілювати його у найприємніші. Пишаємось і бажаємо нових перемог!