ГО «Новий час» сподівається на другий шанс проєкту, спрямованого на розвиток лідерства серед студентської молоді

25 листопада в рамках конкурсу проєктів, розроблених інститутами громадянського суспільства, в приміщенні виконавчого комітету Конотопської міської ради відбувся їх відкритий захист. Від ГО «Новий час» у ньому взяла участь студентка КФК СумДУ, президентка студпарламенту Валерія Шешеня. Вона презентувала конкурсній комісії проєкт «Майстерня лідерів», який успішно був реалізований на території нашого навчального закладу громадською організацією «Новий час» минулого навчального року і здобув популярність серед студентської молоді. Даний проєкт полягає в проведенні 5 практично значущих майстерень для представників студентського та учнівського самоврядування освітніх закладів міста: «Управління конфліктними ситуаціями», «Соціальна відповідальність управлінця», «Стартапи: від ідей до реалізації», «Медіаграмотність», «Мистецтво переконання та володіння аудиторією». Передбачається, що майстерні будуть проводитись у вигляді майстер-класів, лекцій, семінарів, ворк-шопів та форумів. Метою проєкту є підвищення рівня освіченості 20 представників учнівського та студентського самоврядування міста віком від 13 до 22 років у питаннях практичного лідерства.

Сподіваємось, що конкурсна комісія дасть друге життя «Майстерні лідерів», а студентська молодь міста і в цьому році матиме змогу розвивати та вдосконалювати свої лідерські якості на базі КФК СумДУ. Чекаємо на вердикт журі. Підсумки кокурсу проєктів обіцяють оголосити протягом трьох днів.