Студентство долучилося до екологічного флешмобу

Активність та ініціативність є особливістю студентів та педагогів Класичного фахового коледжу. Навіть під час локдауну у кожного з них виникають нові ідеї, які миттєво й з радістю підхоплюють інші. Так, студенти зі своїми батьками, а також власними дітьми напередодні новорічних свят долучилися до пропозиції одного з викладачів Володимира Івановича Очкасова взяти участь у флешмобі «Виготовимо годівницю і підгодуємо зимуючих птахів». На відміну від попередньої цьогорічна зима видалася сніжною й холодною, і в таких умовах птахам важко вижити без допомоги людини. Тож, створені власними руками годівнички та наповнення їх відповідним кормом, стане для крилатих неабиякою підтримкою. Пишаємося небайдужістю нашої молоді! А також запрошуємо долучитися до акції всіх, хто ще цього не зробив. І хто знає, можливо, один із підгодованих птахів, стане колись нашим птахом щастя?