Студенти коледжу здійснили віртуальну подорож у світ точних наук

Другокурсники стали учасниками гри «У світі точних наук», яку в рамках атестації організували викладачі Кипарис В.Є. та Васильченко Н.В.

Студенти 121 групи – майбутні фахівці залізничної справи – перевіряли свої знання з таких предметів, як фізика, математика та астрономія. Завдання стосувалися історичних постатей та фізичних явищ у побуті й техніці. Були також запитання, що стосувалися безпосередньо професійної підготовки, як приклад – фізичні явища на залізниці.

Учасники гри були розділені на дві команди: «Альфа» і «Бета». Від початку змагання пальму першості тримала команда «Бета», але в останньому конкурсі «Альфа» стрімко перегнала суперників і виборола впевнену перемогу. Всі учасники отримали грамоти, гарний настрій та високі оцінки.