У добру путь, випускники заочного відділення!

24 та 26 лютого відбулися урочистості з нагоди випуску двох груп заочного відділення (151з та 251з) будівельної та залізничної спеціальностей. Із завершенням навчання та отриманням диплома молодшого бакалавра випускників привітали директор Класичного фахового коледжу СумДУ Тетяна Гребеник, завідуючі віділеннями «Будівництво будівель і споруд та землевпорядкування» Людмила Бандурка та «Будівництво залізниць та автошляхів» Олександр Забіяка.

Варто зазначити, що можливість навчатися заочно серед усіх коледжів Сумської області є тільки в Класичному фаховому коледжі СумДУ. Тож, вітаємо випускників і бажаємо успішної реалізації здобутих у стінах рідного коледжу вмінь та навичок, професійної компетентності та життєвих гараздів! У добру путь!