Молодші бакалаври коледжу на високому рівні оцінили якість освіти в коледжі

З метою поліпшення якості надання освітніх послуг у Класичному фаховому коледжі СумДУ за рішенням Ради із забезпечення якості освітньої діяльності фахової передвищої та вищої освіти закладу практичним психологом закладу Оленою Юрченко було проведено анкетування здобувачів освіти на відділенні підготовки молодших бакалаврів.

У студентів цікавилися мотиваційними складовими при виборі освітнього закладу для вступу, якістю надання освітніх послуг та кваліфікаційним рівнем викладачів, відповідністю дисциплін фаховим інтересам студентів, об’єктивністю оцінювання знань тощо.

За результатами опитування маємо таку картину. У виборі закладу для здобуття професії 78% студентів керувалися власним бажанням та позитивним іміджем нашого закладу. Частина молоді прийшла навчатися до КФК СумДУ за порадою друзів або батьків.

89% молодших бакалаврів з легкістю опановують фах та задоволені якістю надання освітніх послуг.

Стовідсотково позитивно студенти оцінили кваліфікацію викладачів, забезпеченість підручниками та наочними засобами, ставлення викладачів до студентів та об’єктивність оцінювання ними знань. Жоден із опитаних студентів не стикнувся з випадками хабарництва в закладі.

78% здобувачів освіти вважають, що дисципліни, які викладаються в коледжі, відповідають їхнім фаховим інтересам відповідно до отримання конкретної спеціальності. 22% обрали варіант «не зовсім те, що я хотів».

Серед факторів, які ускладнюють процес навчання в коледжі, молодші бакалаври назвали недостатній рівень підготовки в школі, особисту неорганізованість та брак часу.

Світова пандемія та обмеження, з нею пов’язані, частково вплинули на повноту особистісної реалізації молоді в освітньому середовищі. Так, опитаним студентам у цьому навчальному році бракує культурно-масових заходів у коледжі та виробничих екскурсій. Впевнені, що після завершення карантинних обмежень, нам вдасться надолужити згаяне та повернутися до звичного режиму роботи.

Натомість попри всі незручності, з якими доводиться стикатися під час організації освітнього процесу в рамках загальнодержавного карантину,  100% опитаних ствердно відповіли, що порадили б своїм друзям навчання в коледжі за обраною спеціальністю.