PDFДрук

Фінішна пряма атестації педагогів-2021

Атестація педагогічних працівників - це важливий етап діяльності закладу освіти. За результатами атестації визначаються відповідність педагогічного працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюються кваліфікаційні категорії та педагогічні звання.

26 березня 2021 р. відбулось чергове засідання атестаційної комісії І рівня Класичного фахового коледжу СумДУ, метою якого стало узагальнення досвіду роботи педагогів, які атестуються в 2020-2021 навчальному році. Відповідно до перспективного плану атестації коледжу, а також на основі заяв, поданих педагогами в жовтні 2020 р., черговій атестації в поточному році підлягає 9 працівників, серед яких 5 викладачів претендують на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії».

У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в м. Конотоп та з метою недопущення поширення захворювання на коронавірус COVID-19 засідання атестаційної комісії було проведено в онлайн-режимі за допомогою відеоконференції Zoom. На основі поданих педагогами атестаційних матеріалів та е-портфоліо, атестаційною комісією були зроблені попередні висновки щодо оцінки фахової майстерності колег.