PDFДрук

Дівочі посиденьки за розмовою про вишиванку


П’ятниця 21-го травня видалася в коледжі напрочуд атмосферною. Після відзначення Дня вишиванки, емоційних фотосесій та невеличкого концерту в закладі на зміну йому прийшов день змістовних та щирих розмов на цю тему. На годину спілкування до музею історії закладу учасниць двох клубів: «Погляд» та «Соціальне волонтерство», що функціонують за співпраці БФ «Відень» та КФК СумДУ, запросила викладачка Тетяна Радько. Вона розповіла дівчатам про історію виникнення свята та роль етнічної символіки в житті українців. Гостя заходу, майстриня, освітянка, поетеса Ірина Козлова, з якою коледж дружить і співпрацює вже багато років, розповіла дівчатам про види вишиваних сорочок, значення вишитої символіки, продемонструвала зразки сорочок деяких регіонів України та різних часових періодів, приправивши свою розповідь цікавими життєвими історіями, пов’язаними з впливом вишиваної символіки на долю людей, які їх носять.

В якості гостей захід відвідали й здобувачі освіти та викладачка Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ, а також представниці волонтерського руху міста, які є нашими постійними та давніми друзями.

Жіночі посиденьки пройшли в цікавій та невимушеній атмосфері. Окрім щирих розмов про вишиванку, учасниці пили ароматний чай зі смаколиками та фотографувалися на згадку про чудовий час, проведений в тісному колі небайдужих до історії свого роду людей.