PDFДрук

Швидше, вище, сильніше – першокурсники випробовували свої спортивні здібності у змаганнях

2 червня на спортивному майданчику Класичного фахового коледжу відбулось спортивне свято з нагоди Дня здоров’я. Організували та провели його викладачі фізичної культури закладу Лілія Сабаніна, Олена Кабанова, Віктор Арзанов та Олена Бондаренко.

Шість команд першого курсу взяли участь у різноманітних спортивних змаганнях, аби довести свою першість та продемонструвати спортивний гарт. Перетягування канату, кидки м’яча у баскетбольний кошик, гра в імпровізований боулінг, подолання смуги перешкод із м’ячем, кидки м’яча в ціль на відстані – ці та інші завдання від спортивних наставників студенти пройшли на піку своїх фізичних можливостей та емоцій. Завзяття молоді та дух змагання так захопив глядачів, зокрема представників адміністрації коледжу, що вони й самі почали активно долучатися до виконання тих чи інших завдань. Вболівальниками та активними учасниками змагань були й наставники академічних груп студентів.

Заряд бадьорості, відчуття командної згуртованості, неймовірна напруга та жага перемоги були цього дня неодмінними супутниками юних учасників заходу.

Спортивне свято вдалося на славу. Хтось отримав бажану перемогу, а хтось – досвід. По завершенні змагань усі учасники зробили колективне фото на згадку. Лідерів змагань та учасників нагородили грамотами від адміністрації закладу та солодкими призами від студентської профспілки.