Для випускників коледжу пролунав останній дзвоник

155 випускників, 19 із яких отримали дипломи з відзнакою – саме стільки студентів Класичного фахового коледжу СумДУ 24 червня отримали документи про фахову освіту та взяли участь у параді випускників.

Cвятковий день, неповторне свято юності… Воно запам’ятається випускникам на все життя. Для студентів 11 груп різних спеціальностей пролунав останній дзвоник. Своїм гучним калатанням він сповістив про завершення дитинства і початок нового життєвого старту. Тож нехай він стане для кожного з них символом нових сподівань і життєвих планів і обов’язково принесе удачу!

Щемлива мить прощання, коли почуття суму і радості переплелися в одне ціле… Коли ми ставимо крапку, але віримо в те, що обов’язково зустрінемось! Мить, яка вже завтра стане історією, але назавжди залишиться в наших серцях. В добру путь, випускники!