PDFДрук

Шановні конотопці, колеги, студенти, друзі!

Сьогодні день, сповнений радості і надії, оповитий гордістю за історичне минуле нашої Батьківщини і мріями про щасливе мирне майбуття. День, коли кожен із нас підводить підсумки пройденого шляху – особистого і загальнонаціонального, радіє успіхам і щиро переживає за понесені втрати та невдачі, будує плани і йде далі – творити, любити, жити.

30 років Незалежності – це не просто цифри. В них – мільйони людських життів, пам'ять про цілі покоління дідів і прадідів, які виборювали Незалежність для нас. Це неоціненний життєвий досвід і величезна відповідальність перед майбутніми поколіннями за кожне прийняте рішення, кожну зроблену справу!

Щиро вітаємо вас, дорогі співвітчизники, з ювілеєм нашої держави! У цей день і завжди бажаємо вам міцного козацького здоров’я і постійного бажання рухатися вперед. Нехай минуле вселяє в вас мудрість, а майбутнє – надихає на нові добрі справи та розвиток. Будьте сильними, поважайте одне одного і пишайтеся тим, що народились і живете у красивій, незалежній державі на безкрайніх родючих просторах, поряд із чуйними, мужніми та веселими людьми!

Щасливого майбутнього нам усім! Миру, достатку, розвитку! Слава Україні! Слава кожному її мешканцю! З Днем народження, рідна державо, з Днем Незалежності!

З повагою, адміністрація та профспілковий комітет КФК СумДУ/