Новий старт – нові цілі

Представники благодійного фонду «Відень», з яким Класичний коледж співпрацює вже багато років, завітали на організаційну зустріч з викладачами закладу. Спільно обговорили план роботи клубів, які працюють у коледжі в рамках проєкту «Коло друзів». Цьогоріч тематика клубної роботи розширилась і поповнилась двома новими напрямками, за якими молодь має можливість безкоштовно отримувати нові знання – це курс німецької мови початкового і підвищеного рівня в рамках клубу “LINGUA CAT” та декоративна штукатурка та лицювання в рамках клубу професійної майстерності.

Нагадаємо, за співпраці з БФ «Відень» студентство та молодь міста мають можливість безкоштовно вивчати англійську та німецьку мови, вчитися вокально-інструментальній грі та сучасному танцю, займатися аеробікою, волонтерством, створювати вироби ручної роботи,  розвивати комунікативні та лідерські здібності.