Студентам нового набору презентували діяльність клубів за інтересами

У Класичному коледжі надзвичайно розгалужена система клубів та гуртків за інтересами. Кожен студент, який навчається в закладі, може знайти собі заняття до вподоби. 13 видів позаурочної роботи на вибір, 11 клубів якої функціонують у закладі за співпраці коледжу з благодійним фондом «Відень» у рамках спільного проєкту «Коло друзів».

Про діяльність та переваги клубів за інтересами студентам нового набору розповіли їхні керівники:

Ольга Соболєва (клуб «Made in Ukraine»);

Ігор Коломійченко (вокально-інструментальна гра);

Олена Бондаренко (хореографія та аеробіка);

Наталія Борута (дискусійний клуб «Погляд»);

Лілія Бібик (вокальна студія "Елегія")

Світлана Гуденко (клуб німецької мови);

Анна Данилова (клуб англійської мови початкового та середнього рівнів «LINGUACAT»);

Олена Юрченко (соціальне волонтерство);

Віктор Лук’яненко (клуб професійної майстерності);

Денис Наумов (клуб «Робототехніка»);

Тетяна Радько (Пластовий гурток).

Заняття в клубах – безкоштовні. Стати членом будь-якого з них можуть не лише студенти нашого закладу, а й інших освітніх закладів міста, а також працююча молодь віком до 35 років.

Записатися до клубів можна через наставників академічних груп (для студентів КФК СумДУ) або, надіславши особисте повідомлення на нашу сторінку у Фуйсбуці та Інстаграм (для молоді міста).