Старости академічних груп зібралися на своє перше в цьому навчальному році засідання

Разом обговорили цілі та завдання на рік, а також намітили шляхи співпраці старост з адміністрацією закладу.

Ознайомилися з положеннями про актив академічної групи та студентське самоврядування. Підняли тему виборів студентського парламенту та обговорили процедуру їх проведення.

На важливості студентських лідерів у формуванні якісного життя молоді, необхідності активної громадської позиції в роботі активів груп наголосила в своєму зверненні до старост директорка коледжу Тетяна Гребеник.

Заступник директора з виховної роботи Юлія Бібік розповіла про нормативні документи, що регулюють діяльність студентського самоврядування, груп, відділень та коледжу в цілому.

По завершенні зборів президентка студентського парламенту Валерія Шешеня оголосила про початок процедури виборів до органів студентського самоврядування та розказала про переваги роботи у молодіжному парламенті.