Студентка Класичного коледжу отримуватиме іменну стипендію губернатора

Високої відзнаки удостоєна Валерія Шешеня, яка навчається на 4 курсі та опановує спеціальність техніка-будівельника. Окрім успіхів у навчанні, дівчина є активісткою в багатьох сферах студентського життя. Так, Валерія неодноразово брала участь та перемагала в учнівських олімпіадах, постійно виступає з доповідями на наукових конференціях нашого освітнього закладу.

Окрім того, Валерія є лідеркою студентського парламенту та чемпіонкою міста з баскетболу, входить до складу обласної молодіжної ради.

У минулому навчальному році студентка успішно захистила молодіжний проєкт «Майстерня лідерів» на конкурсі проєктів, який фінансується виконавчим комітетом міської ради.

Тож, вітаємо Валерію з черговим успіхом на її шляху! Бажаємо наснаги та позитивних результатів в обраних напрямках роботи.