Українська волонтерська організація дала уроки волонтерства студентам коледжу

16 листопада. у Міжнародний день толерантності, у Класичному фаховому коледжі СумДУ відбувся освітній захід "Уроки волонтерства". Ініціаторами його проведення виступила громадська організація "Українська Волонтерська Служба". Мета заходу - показати молоді на прикладах відомих українських волонтерів, лідерів та лідерок громадських організацій, як волонтерство впливає на якість життя людини та допомагає обрати свій шлях. Цікаво та змістовно про волонтерство розповів Артур Хорунжий, координатор даної організації в м. Суми. Участь у заході взяли юнаки та дівчата клубу "Соціальне волонтерство" (БФ "Відень" та КФК СумДУ), представники студентського парламенту коледжу, майбутні молодші бакалаври спеціальностей "Менеджмент" та "Професійна освіта. Будівництво та зварювання". Корисна інформація стане у нагоді тим, хто планує реалізовувати соціально корисні проєкти в майбутньому, та хоче присвятити своє життя добрим справам.