PDFДрук

Класичний коледж та Конотопський інститут планують зміцнити свою освітню базу

Про це говорили учасники спільної онлайн-зустрічі за участі керівництва Сумського державного університету та працівників Конотопського інституту, Класичного фахового коледжу, представників студентського активу.

«Свого часу інститут створювався як відповідь на потребу в кадрах економічного, технічного та комп’ютерного напрямків, - зазначив під час онлайн-зустрічі директор Конотопського інституту СумДУ Віталій БІБИК. – Але змінилися часи і вимоги. Ми маємо на меті зберегти підготовку бакалаврів у регіоні і можемо це робити на потужній базі Класичного коледжу. Потрібно зберегти наші спільні надбання і об’єднати зусилля та колективи. Це амбітні плани, але ми за це спільно беремося і просимо СумДУ підтримати нашу ініціативу».

Директор Класичного коледжу СумДУ Тетяна ГРЕБЕНИК констатувала, що плани мають стати реальністю в умовах, що склалися, - це оптимальна стратегія, яка дозволить зберегти досягнуте і продовжити стрімкий розвиток, ліцензувати нові спеціальності. Але це можливо за безпосередньої підтримки Сумського державного університету, напруженої праці кожного працівника інституту і коледжу та повного використання кадрових можливостей. Траєкторія успіху для молоді доступна вже сьогодні: навчання на підготовчих курсах до коледжу та успішне складання ЗНО, загальноосвітня підготовка, фахова передвища освіта, отримання початкового рівня вищої освіти та продовження навчання на першому бакалаврському рівні, а потім – вступ до високорейтингового Сумського державного університету. Класичний коледж та Конотопський інститут спільно збережуть цю можливість, розширивши спектр спеціальностей, які матимуть повний цикл підготовки.

Ректор СумДУ Василь Карпуша зазначив, що Сумський державний університет підтримує прийняте стратегічно вірне рішення інституту та коледжу та подякував обом навчальним закладам за досягнуті успіхи, запевнивши у підтримці з боку університету.

Конотопський інститут та Класичний коледж Сумського державного університету об’єднують зусилля задля розвитку освітньої галузі регіону. Вектор руху визначено. Організаційні моменти озвучено. Гідну відповідь викликам часу дано!

Конотопський інститут і Класичний коледж СумДУ продовжують працювати у звичному режимі та готуються до вступної кампанії 2022 року.