PDFДрук

Відбулась гостьова лекція для здобувачів будівельної спеціальності


19 листопада для студентів спеціальності «192. Будівництво та цивільна інженерія», які навчаються за освітньо-професійною програмою "Будівництво та експлуатація будівель і споруд", відбулась відкрита гостьова лекція.

Лектором став заступник начальника виробничого підрозділу «Київська дирекція» АТ "Українська залізниця" Юрій Повидиш.

На початку заходу слухачі дізналися про особистий досвід Юрія Миколайовича та його професійний шлях.

«Сучасний ринок праці вимагає висококваліфікованих спеціалістів з високим рівнем професійних компетенцій та практичних навичок. Саме тому я намагаюся ділитися практичним досвідом у межах гостьової лекції зі студентами КФК СумДУ», - зазначив Юрій Повидиш.

Також лектор наголосив на тому, що свої перші кроки до кваліфікації «Інженер-будівельник» він розпочав саме з нашого закладу освіти. І з особистого досвіду впевнений, що базові знання наших випускників є фундаментальними в становленні фахових компетентностей інженера-будівельника. За словами лектора, випускник нашого закладу освіти вирізняється високим рівнем практично-професійних навичок, високим рівнем теоретичної та практичної підготовки.

Але в той же час, лектор зазначив, що, випускники сприймаються роботодавцями лише як вихідний матеріал для підготовки повноцінного фахівця. Отримані у закладі освіти знання розглядаються роботодавцями лише як старт для подальшого навчання молодого спеціаліста; все більш важливим фактором при оцінці потенційного співробітника стає його здатність і бажання адаптуватися, вчитися, професійно розвиватися.

На думку Юрія Повидиша, сьoгoднi нaш зaклaд ocвiти вiдпoвiдaє cучacним тpeндaм, кoнкуpeнтoздaтний нa pинку ocвiти тa випуcкaє фaxiвцiв, якi пoтpiбнi Сумщині.

Нaпpикiнцi зуcтpiчi Юрій Миколайович зaпpocив здобувачів освіти ocoбиcтo вiдвiдaти виробничі потужності підприємста, де він працює.

Для успішної роботи з обраної спеціальності необхідна всебічна практична підготовка, від якості якої залежить конкурентоздатність випускників на ринку праці.

Дякуємо Юрію Миколайовичу за змістовну та цікаву лекцію і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!