Дистанційне навчання надихає наших студентів на підкорення нових вершин!

Студенти другого курсу КФК СУМДУ взяли активну участь в ХI Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На Урок» з інформатики, а студенти третього і четвертого курсу - у Всеукраїнському конкурсі «Ок, Google, з днем народження!» від проекту «На Урок».

Вітаємо з перемогою в інтернет-олімпіаді студента 421 групи Олександра Ніколаєнка з дипломом І ступеня, студентку 321 групи Вікторію Житікову і студента 521 групи Ярослава Головацького з дипломами ІІІ ступеня, студентів групи 621 - Євгенію Ковшик і Каріну Нероду з дипломами ІІ ступеня, Вікторію Каморду та Інну Страфун з дипломами ІІІ ступеня.

Також вітаємо з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентів 731 групи – Іллю Акентьєва, Григорія Ілляшенка, Дмитра Кривулю, Ігоря Спаського, Дар’ю Стеценко з дипломами І ступеня, Дмитра Кліндуха, Дениса Котельницького, Максима Голіка, Андрія Панченка з дипломами ІІ ступеня, а Дениса Герасименка, Єлизавету П’ятницьку і Максима Самойленка з дипломами ІІІ ступеня; студентів 741 групи - Мілену Сайфуліну, Сергія Федченка, Павла Павленка, Данила Туманова, Аміну Корж, Владислава Кріпака з дипломами І ступеня, а Віталія Забіяку і Дениса Омельченка з дипломами ІІ ступеня; студентів 541 групи – Євгена Федченка, Максима Скорика, Олександра Шкуліпу з дипломами І ступеня, а Миколу Лук’яницю з дипломом ІІІ ступеня!

Так тримати! Ми вами пишаємося!