Коледжани презентували проєкт з підготовки молоді міста до залучення та участі в кіберіграх

Протягом листопада ГО «Перспектива 2020» реалізовувала на Конотопщині проєкт під назвою «Школа сталого розвитку громад» за підтримки Фонду сприяння демократії посольства США в Україні. Мета тренінгу - навчити представників Бочечківської, Дубов’язівської, Попівської та Конотопської ТГ правильно складати проєкт і писати заявку на отримання грантових коштів. Відповідне навчання від ГО «МОС «Новий час» на базі Конотопської міської ради пройшли і студент-першокурсник Класичного фахового коледжу СумДУ Михайло Солошенко та викладачка Оксана Сосненко. Разом вони презентували проєкт під назвою «Інформаційно-ігровий центр «Кібермісто», який передбачає організацію активного дозвілля учнівської та студентської молоді Конотопа шляхом їх підготовки та залучення до участі у кіберіграх, що проводяться Федерацією кіберспорту України.

Коментуючи свою участь у проєкті, Михайло Солошенко зазначив: «З перших днів було цікаво слухати і вивчати, як правильно формулювати проблему, визначати людей, на яких проєкт спрямований, а також працювати в команді. Коли працюєш в команді, то розумієш, які завдання стоять перед тобою, які ідеї є у інших і що вони планують. Як і в звичайній ЗОШ так і в «Школі сталого розвитку громад» задавали домашнє завдання для закріплення матеріалу, під час його виконання мені на думку прийшла ідея зробити щось цікаве, сучасне, незвичайне, - те, що пов’язане з сучасною електронікою, і тому я (як автор) і моя колега Оксана Сосненко вирішили розробити проєкт, у якому поєднані комп’ютерні ігри, програмування та мережа Інтернет. І несподівано для нас наш проект дійсно сподобався тренеру Ларисі Романовій і всім учасникам тренінгу».

По завершенні навчального проєкту «Школа сталого розвитку» його учасники отримали сертифікати про участь.