Конотопська малеча з цікавістю вивчає англійську на базі Класичного коледжу

Щосуботи дошкільнята та учні початкових класів приходять на курси з англійської мови "Поліглот", які проводяться на базі Класичного коледжу СумДУ. В ігровій формі вони вчаться писати, читати, розмовляти, будувати речення та постійно поповнюють свій словниковий запас під керівництвом досвідчених викладачів. Заняття проводяться у малокомплектних групах, що дає можливість приділити максимум уваги кожному маленькому учню.

Дошкільнята займаються в першій половині дня, а учні початкової школи - в другій.

Якщо ви прагнете, аби ваша дитина з молодшого віку отримала базові знання з англійської та з легкістю вивчала іноземну у школі, приводьте її до нас на курси «Поліглот»!

Довідки та запис за телефоном: 096 71 52 662 або за адресою: м.Конотоп, пр-т Миру, 26, кім.100.