30 листопада у КФК СумДУ стартувала Всеукраїнська благодійна акція #ЩедрийВівторокСтудентиДітям «Подаруй мрію»

Напередодні дня святого Миколая кожна людина мріє про подарунок. Особливо в дива вірять діти. Вони просять Святого Миколая принести їм іграшки, конструктори, цікаві книжечки. Але, на жаль, у святого не завжди вистачає можливості виконати бажання всіх діток. Тож, якщо ви не проти поділитись добром з іншими та здійснити чиєсь бажання – приєднуйтесь до благодійної акції «Подаруй мрію» #ЩедрийВівторокСтудентиДітям. Святкові подарунки будуть зібрані та передані діткам м. Конотоп, які перебувають у складних життєвих обставинах. Ініціатори акції – учасники клубу «Соціальне волонтерство». Детальні умови участі у контактної особи керівника клубу "Соціальне волонтерство" Юрченко О.В. (тел.097-799-79-67).