На гостьовій лекції зі студентами-будівельниками говорили про турбінобудування в Україні

1 грудня в коледжі відбулась гостьова лекція для студентів спеціальності «192. Будівництво та цивільна інженерія» на тему «Реалії турбінобудування на теренах України».

Перед здобувачами освіти з докладною інформацією виступили зав. кафедрою «Турбінобудування» НТУ «Харківський політехнічний інститут» д.т.н. Усатий Олександр Павлович, к.т.н. професор Литвиненко Оксана Олексіївна та к.т.н. доцент Михайлова Ірина Олександрівна.

За підсумками презентованих матеріалів відбулося обговорення питань напрямку розвитку турбінобудування в Україні та були наведені приклади виробничих структурних підрозділів для подальшого працевлаштування здобувачів освіти. Лектори наголосили, що для успішної роботи з обраної спеціальності необхідна практична підготовка, яка суттєво впливає на конкурентноздатність випускників на ринку праці.

Дякуємо лекторам за змістовну і цікаву лекцію!