Для студентів комп’ютерної спеціальності провели гостьову лекцію фахівці з ІТ-технологій

2 грудня відбулася гостьова лекція для студентів відділення «Комп’ютерні та електронні технології». Перед студентами виступили представники компанії Grodas, які є лідерами з розвитку ІТ-технологій у місті Конотоп. Компанія – активний учасник Конотопського ІТ-кластера, постійно долучається до участі в соціальних проєктах з розвитку власного міста.

Керівник компанії Диитро Гланц і ведучий програміст Олексій Удод розповіли про свій шлях у цьому бізнесі. Вони дали рекомендації щодо перших кроків у сфері ІТ студентам 2,3,4 курсів. Майбутні фахівці отримали цікаву інформацію про те, як слід просуватися до професійного зростання в області ІТ-технологій.

Наше спілкування з Grodas має добру історію - тут проходять практику наші студенти, а деякі з них працюють у компанії.

Наприкінці зустрічі домовилися про подальшу співпрацю з компанією Grodas та про можливість подальшого працевлаштування.

Дякуємо за цікаве і змістовне спілкування!