У КФК СумДУ підвели підсумки першого етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства

Олімпіада проходила дистанційно на базі освітньої платформи Moodle. Переможницею стала студентка 821 групи Вікторія Дорохович, друге місце посів студент 721 групи Ярослав Клименко, а третє місце розділили студенти Анастасія Лук'янова (621 група) та Станіслав Большак (721 група). Всього взяли участь в олімпіаді 32 небайдужих до правової дисципліни студентів. Про напруженість у змаганні за перемогу свідчать такі цифри: різниця між першим та другим місцем - 0,72 бала, а між 1 і 3 - 0,8 бала.

Циклова комісія суспільно-правових дисциплін вітає переможницю, призерів і учасників олімпіади та бажає щасливого Різдва, Нового 2022 року та незабутніх канікул!