Коледжани взяли участь у відзначенні Дня Соборності України

22 січня українці відзначають День Соборності. Подія, яка відбулась у 1919 році, об’єднала землі та громадян Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки у велику незалежну та неподільну державу.

Наразі символом єдності та згуртованості українського народу є «живий ланцюг». Вперше він був організований патріотичними силами 21 січня 1990 року. Мільйони тоді ще радянських українців узялись за руки від Києва до Львова, відзначаючи День Соборності.

Відтоді в Україні «живі ланцюги» стали традиційними. Студенти та викладачі Класичного фахового коледжу теж щорічно долучаються до флешмобів з нагоди Дня Соборності України. Цей рік не став виключенням. Коледжани взяли участь у загальноміській акції «Вогні Соборності Єднають Україну!», а також створили ланцюг єдності та сфотографувалися з прапором на території освітнього закладу.

В єдності – наша сила! Слава Україні!