Вітаємо Тетян із Днем ангела!

25 січня – День великомучениці Тетяни. Традиційно вітаємо колежанок та студенток із Днем ангела. Приємно, що жінок та дівчат на ім’я Тетяна в Класичному коледжі дуже багато – 30! Із них 11 викладачок та 13 студенток.

За характером Тетяни в більшості своїй беззаперечні лідерки. Вони часто позиціонують себе гарними професіоналами своєї справи та викладаються в роботі на повну. Мають гарні стосунки з колегами. Дуже піклуються про своїх дітей і батьків, і не терплять грубостей у їхній бік. Для них властиві співчуття до слабких, бідних і знедолених. Їх також обурює несправедливість і дискримінація.

З нагоди свята вітаємо усіх, хто має ім’я Тетяна, і бажаємо міцного здоров’я, палкого кохання, сімейного затишку, прибуткової роботи, шаленого успіху, удачі, неосяжного щастя та постійного натхнення! Нехай ваші дні будуть сповнені незабутніми моментами, цікавими людьми та перспективними мріями!