PDFДрук

Бінарна лекція для студентів спеціальності 133 «Галузеве машинобудування»

07.04.2022р відбулась бінарна лекція для студентів спеціальності 133 «Галузеве машинобудування». Тема лекції: «Шляхи підвищення продуктивності праці та якості обробки зовнішніх поверхонь», яку провели кандидат фізико-математичних наук, зав.кафедрою ТіУ КІСумДУ Бурик І.П та кандидат технічних наук, викладач КФК СумДУ Динник О.Д

Під час лекції були проаналізовані основні шляхи підвищення продуктивності праці, точності та якості обробки продукції машинобудівної галузі. При цьому основну увагу лектори приділили перспективам широкого застосування у машинобудівному виробництві сучасного високопродуктивного обладнання з числовим програмним управлінням відповідно до положень Міжнародної організації по стандартизації (ISO) та Асоціації електронної промисловості (ЕІА).
Також Іван Петрович Бурик продемонстрував студентам можливості Вид симулятора токарного верстата із ЧПК FANUC 0TD, який дозволяє отримати безпосередній досвід програмування та роботи з найсучаснішими ЧПУ для фрезерної та токарної обробки.